IMG_6511Jak wiemy Alicja była małą dziewczynką, pobiegła za Białym Królikiem, wpadła do jego nory i niespodziewanie znalazła się w fantastycznym i nieco dziwacznym świecie, gdzie żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i tańczące kwiaty. Ta baśniowa, niezwykle barwna historia stała się inspiracja do kolejnego spektaklu tanecznego, wyreżyserowanego przez Paulinę Czachor. Widz w spektaklu nieoczekiwanie przekracza granice świata magii, może spodziewać się nagłych zwrotów wydarzeń oraz spotkać niezwykłe postacie w które wcielili się tancerze wiśnickiej sceny.

„Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carroll’a stała się inspiracją dla instruktorki wiśnickiego MOK-u Pauliny Czachor do stworzenia pięknego spektaklu tanecznego. To już kolejne przedsięwzięcie, w które zaangażowała bardzo licznie młodzież i dzieci z Nowego Wiśnicza.

Pani Paulina, wspólnie z pięćdziesięciorgiem dzieci i młodzieży z zespołu „Funky Dance”przeniosła widzów do tajemniczego świata magii. Spektakl wystawiony dwukrotnie w niedzielę 5 czerwca 2011 roku cieszył się ogromnym powodzeniem. Dziękujemy wszystkim tancerzom, za to że dzięki ich zaangażowaniu i systematycznemu rozwijaniu swoich talentów mogliśmy zanurzyć się w tej baśniowej krainie.