DSC_0169

Wyniki Konkursu:

PLASTYKA

W KATEGORII PRZEDSZKOLA:

Dwa równorzędne I miejsca:

Filip Stadnicki  Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu

Nikodem Tokarczyk Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu

Trzy równorzędne II miejsca:

Mateusz Misiek  Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu

Natalia Krotos Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu

Zuzanna Salwa   Filialna Szkoła Podstawowa w Połomiu  Dużym

Dwa równorzędne III miejsca:

Bartłomiej Bienias Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu

Nikola Kuc Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu

Wyróżnienia:

Michał Wojewoda  Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu

Zofia Cholewa  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu, oddział w Muchówce

W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE , klasy 1-3:

 I miejsce:

Emilia Cholewa  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

II miejsce:

Roksana Banaś Zespół Szkół w Królówce

III miejsce:

Izabela Trzósło Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

Wyróżnienia:

Monika Kita  Zespół Szkół w Królówce

Maksymilian Paduch  Zespół Szkół w Królówce

Lena Polek  Zespół Szkół w Królówce

Justyna Markowska  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

Klasa II w Zespole Szkół w Nowym Wiśniczu

W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE , klasy 4-6:

Trzy równorzędne I miejsca:

Marzena Kokoszka  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

Weronika Put  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

Julia Chrzan  Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

II miejsce:

Katarzyna Brzegowy Szkoła Podstawowa w Muchówce

III miejsce:

Karol Trzeciak Filialna Szkoła Podstawowa w Połomiu Dużym

Wyróżnienia:

Krzysztof Filipek  Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

Ewelina Bereta  Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

Kacper Kaczmarczyk  Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

W KATEGORII GIMNAZJA:

I miejsce:      

Wiktoria Dubiel  Zespół Szkół w Kobylu

II miejsce:

Angelika Gos Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

III miejsce:

Karolina Nalepka Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

FOTO

W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE:

 I miejsce:      

Wiktoria Wyrwa Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

Pozostałych miejsc nie przyznano

W KATEGORII GIMNAZJA:

I miejsce:

Krzysztof Kokoszka

II miejsce:

Angelika Gos Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

Pozostałych miejsc nie przyznano

W KATEGORII SZKOŁY ŚREDNIE  :

I miejsce:      

Łukasz Jarosz

 Pozostałych miejsc nie przyznano

FILM

I miejsce:      

Klasa VI Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

wyróżnienia:

Norbert Klejdys i Kamil Cabała Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

Bartłomiej Sułek i Janusz Robak Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

                                              MUZYKA:

I miejsce:      

„W Bożym Tonie” Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

III miejsce:   

Szymon Frankowicz Zespół Szkół w Kobylu

 wyróżnienia:

Jakub i Maciej Adamczyk Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

„Królewskie Słowiki” Zespół Szkół w Królówce

Aniela i Aleksandra Oświęcimka Zespół Szkół Nowym Wiśniczu

                                                   PROZA

W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE :

 I miejsce:      

Joanna Brzegowa Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

II miejsce:    

Kacper Krzywda Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

III miejsce:   

Kamila Kruszyna Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

wyróżnienie:

Gabriela Mucha Zespół Szkół w Królówce

W KATEGORII GIMNAZJA:

I miejsce:      

Beata Brydniak Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

II miejsce:    

Jakub kokoszka Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

III miejsce:

Aleksandra Rak Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

                                              POEZJA

W KATEGORII SZKOŁY PODSTAWOWE:

 I miejsce:      

Katarzyna Pilch Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

II miejsce:    

Weronika Put Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

III miejsce:   

Gabriela Białka Zespół Szkół w Kobylu

wyróżnienie:

Mariusz Mazanek Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

Ola Drożdż Zespół Szkół w Królówce

W KATEGORII GIMNAZJA:

I miejsce:      

Adrianna Cholewa Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

II miejsce:    

Karolina Dymura Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

III miejsce:

Natalia Panna Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

wyróżnienie:

Tomasz Ochel Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

Aleksandra Kapcia Zespół Szkół w Królówce

W KATEGORII DOROŚLI:

wyróżnienie:

Krystyna Twardosz Lipnica Górna

Dyplomem za udział w konkursie zostały wyróżnione:

Zespół Szkół w Nowym Wiśniczu

Zespół Szkół w Kobylu

Zespół Szkół w Królówce

Zespół Szkół w Starym Wiśniczu

Publiczna Szkoła Podstawowa w Chronowie

Publiczna Szkoła Podstawowa w Muchówce

Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu

Przedszkole Samorządowe w Nowym Wiśniczu oddział w Muchówce

Przedszkole Samorządowe w Starym Wiśniczu

Filialna Szkoła Podstawowa w Połomiu Dużym