Wyniki II Festiwalu Zespołów Weselnych

Jury II Festiwalu Zespołów Weselnych w składzie:

– Sławomir Biernat – przewodniczący

– Tomasz Wnuk – członek

– Marcin Grandys – członek

postanowiła przyznać:

I miejsce – Zespół „Do rana”

II miejsce – Zespół „Pięć i Pół”

III miejsce – Zespół „Avocado”

Wyróżnienia otrzymali

– „Kapela Remo”

– Zespół „TWO-WAY”

– Zespół „ZeroSiedem”

Wyniki VII Festiwalu Rosołu:

Amatorzy

1 miejsce – Stowarzyszenie Prężna Gospodyni Grabie (gm. Łapanów)
2 miejsce – Koło Gospodyń i Gospodarzy „Gościnna Kamionna” (gm.
Trzciana)
3 miejsce – Koło Gospodyń Rozdziele (gm. Żegocina)

Pozostałe drużyny nagrody za udział:
Ochotnicza Straż Pożarna w Łazanach Żeńska Drużyna Strażacka (gm.
Biskupice)
KGW Zagórzany (gm. Gdów)
Stowarzyszenie KGW Muchówka (gm. Nowy Wiśnicz)

Profesjonaliści

1 miejsce – DFH Live Zofia Grabska (gm. Żegocina)
2 miejsce – Spółdzielnia Socjalna “Dolina Raby” (gm. Łapanów)

Goście

1 miejsce – Stowarzyszenie KGW Łukowica (gm. Łukowica)
2 miejsce – Karczma Gościnna Chata Kraków
3 miejsce – Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Bochni

Nagroda Grand Prix za najlepszy rosół z pośród wszystkich kategorii
Stowarzyszenie Prężna Gospodyni Grabie

Wyniki V konkursu im. Stanisława Czernieckiego na najlepszą publikację o lokalnych i regionalnych kulinariach o puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi:

Kapituła

  1. Renata Bukowska, Prezes LGD „Gościniec 4 Żywiołów”, członek Grupy Roboczej Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich
  2. Katarzyna Laskowska, Naczelnik Wydziału Komunikacji i Koordynacji Współpracy Międzynarodowej Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich Ministerstwa Rolnictwa
    i Rozwoju Wsi
  3. Joanna Surowiec, Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa
  4. Łukasz Tomczak, Naczelnik Wydziału Rozwoju Terytorialnego Departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  5. Jarosław Uściński, Prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni

Puchar:

Józef Maroszek, Jan Leończuk, „Wielka Księga Tradycji Kulinarnych Puszczy Knyszyńskiej”, Lokalna Grupa Działania „Puszcza Knyszyńska”, 2011

Wyróżnienia (w kolejności):

  1. „Produkty lokalne Ziemi Kozienickiej”; Solter sp. J.S. Dobosz, D. Kwiecień (Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Puszcza Kozienicka”)
  2. „Kulinarne wędrówki po Małopolsce”; Polska Press, oddział w Krakowie (Gazeta Krakowska), 2016
  3. Paweł Piszczek, „Smaki Przedgórza”, Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu” (LGD), 2015
  4. „Suska sechlońska w kuchni polskiej”; Ergo Vision sp. z o.o., 2014 (Stowarzyszenie Producentów Owoców i Warzyw w Ujanowicach)