Szanowni Państwo,

Nowy Wiśnicz bierze udział w plebiscycie telewizji Planete+, w którym nagrodą jest nagranie odcinka popularnej serii programu „Świat z góry”. Program zostanie również wyemitowany na kanale Planete+, więc cała Polska będzie miała okazję zobaczyć i zachwycić się naszym miastem. Ujęcia zwycięskiej miejscowości zrealizowane z lotu ptaka znajdą się w odcinku specjalnym „Polski z góry”. Odcinek przedstawiający zwycięską miejscowość będzie można obejrzeć również w internecie, na stronie programu.

Głosy można oddawać do 26.09.2017 r. W związku z tym, że zależy nam na promocji naszego miasta prosimy aby zachęcać do głosowania wszystkich udostępniając link na Facebooku, na Twitterze albo mailem. Każdy może oddać jeden głos dziennie. Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego każdy ma szansę zwyciężyć, bez względu na wielkość danej miejscowości.

 

https://twoje-miasto.planeteplus.pl/miejscowosc/824936-nowy-wisnicz

A to link do strony głównej.
https://twoje-miasto.planeteplus.pl/#zgloszenia

Z góry dziękujemy za zaangażowanie.