Dominika Kalicka – tancerka z Nowego Wiśnicza po raz kolejni zwyciężyła!

18643909_120332000969020829_721930225_n
20 maja 2017 odbył się wojewódzki konkurs “Talenty Małopolski 2017” w ramach XXX Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych. W konkursie brali udział wszyscy laureaci eliminacji powiatowych.

Na gali w Dobczycach mieli okazje zaprezentować swoje finałowe choreorafie.

Laur “Talentu Małopolski 2017” zdobyły tancerki duetu jazzowego: Dominika Kalicka z Nowego Wiśnicza i Kinga Snopek z Trzciany w choreorafii Pauliny Czachor – instruktorki Dance & Fitness house w Bochni oraz MOK w Nowym Wiśniczu.

Dziewczęta wyjątkowo wczuły się w stylistykę choreorafii i charakter myzyki. Waleczne i pewne siebie zdominowały konkurencję swoją osobowością i techniką tańca.

Dominika zdobyła w tym roku również II miejsce na Mistrzostwach grand prix SALT CITY DANCE FESTIVAL w Wieliczce oraz I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach tańca Nowoczesnego w Nowym Sączu i Skawinie.

Nasze artystki wywalczyły także wyróżnienie w swojej kategorii. Dyplom z wyróżnieniem powędrował do tria “Upadłe Anioły” (Dominika Kalicka, Kinga Snopek i Patrycja Tworzydło) i ich instruktorki Pauliny Czachor. To same trio zdobyło w ubiegłym roku Mistrzostwo Małopolski w Skawinie. Pełne motywacji, wraz ze swoją Panią instruktor, pracują na kolejne sukcesy.